Ceník a informace 

Newborn | Děti | páry | rodina | těhotné

TĚHOTENSKÉ FOCENÍ V EXTERIÉRU/PÁROVÉ - 3000 kč 

Focení probíhá pouze ve všední dny odpoledne a to od pondělí do čtvrtka. Focení trvá 1-1,5 hodiny a začíná se vždy cca 2 hodiny před západem slunce. Pokud bude zataženo, fotit začneme dříve odpoledne. Focení je vhodné v období cca 30-36 týdnu těhotenství, je to však velice individuální. K zapůjčení v ceně focení vám nabízím velký výběr těhotenských šatů a doplňků. Obdržíte 12 ks profesionálně upravených fotografií dle vlastního výběru v elektronické formě a nově i v tištěné formě 13x19 v dárkovém balení. 

TĚHOTENSKÉ FOCENÍ V ATELIÉRU/PÁROVÉ - 3500 kč 

Focení probíhá pouze ve všední dny a to od pondělí do čtvrtka. Focení trvá 1-1,5 hodiny a focení téměř vždy probíhá v dopoledních hodinách, kdy ráda pracuji s denním světlem. Focení se hodí spíše pro samotné maminky popřípadě jejich partnery, pokud už máte více potomků, mnohem vhodnější je těhotenské focení venku, kde mají děti volný prostor a předcházíme tak stresovým faktorům, které nám pak trochu kazí atmosféru focení. K zapůjčení v ceně focení vám nabízím velký výběr těhotenských šatů a doplňků. Obdržíte 12 ks profesionálně upravených fotografií dle vlastního výběru v elektronické formě a nově i v tištěné formě 13x19 v dárkovém balení. 

RODINNÉ FOTO, DĚTI - 3000/3500 Kč

Rodinné focení trvá cca 60 minut a probíhá ve všední dny v podvečerních hodinách v pouze exteriéru (3000 KČ) nebo dopoledne ve fotostudiu (3500 KČ). Tyto dva druhy focení nelze zkombinovat. Mějte prosím na paměti, že děti ve věku 1 – 3 roky se fotí velice obtížně a fotím je pouze venku. Pokud máte dítě v tomto věku, focení si pečlivě promyslete, nespolupráce dítěte není důvodem k reklamaci focení a bude plně uhrazeno. Fotím rodiny o maximálním počtu 4 lidí v interiéru a o maximálním počtu 6 osob v exteriéru. Cena focení zahrnuje 12 ks upravených fotografií dle Vašeho výběru a to nejen elektronické, ale I v tištěné podobě ve formátu 13x19 v dárkovém balení.

Batolata – 3000 Kč 

Focení batolátek trvá maximálně 60 minut a probíhá buď v exteriéru, nebo ve fotostudiu a nelze je kombinovat. Jedná se o focení dětí, které už sami sedí bez opory, ale ještě nechodí, většinou je to kolem 9. měsíce. Mějte prosím na paměti, že až se Vám dítě rozchodí, je velice obtížné ho vyfotit. Pro děti mám k zapůjčení oblečení, dřevěné číslice 1-4, dřevěné písmena ROK, dřevěné schůdky, makety dortu a jiné rekvizity viz galerie zde. 

Newborn lifestyle – 3000,- 

Focení probíhá pouze ve všední dny a je určeno pro všechny rodiče, kteří preferují focení bez uspávání miminka a aranžování do různých poloh a bedýnek.  Miminko se fotí jen společně s rodiči, sourozenci,  kdy hlavní roli hraje hlavně vaše náruč.  

Focení je vhodně do ideálně zhruba 1., někdy I do 2 měsíců věku. 
 

NEWBORN - 3500 Kč 

Focení novorozeňátek probíhá ve fotostudiu. Newborn focení bude vždy probíhá v dopoledních hodinách to ve všedních dnech. Miminko se fotí samo. Pokud by jste měli zájem o focení s miminkem, využijte focení Newborn lifestyle.

Fotím miminka do 14 dní věku v plně vybaveném fotostudiu, nabízím spousty rekvizit a skvělé zázemí pro maminku i miminko. Ke klientům domů fotit nejezdím. Focení trvá 2,5 – 3,5 hodiny. Za příplatek je možné vyfotit se se sourozencem nebo s rodiči. Pro dvojčátka platí stejný ceník jako pro jedno miminko. V ceně focení je 10 ks upravených fotografií dle Vašeho výběru v elektronické a také tištěné podobě ve formátu 13x19 cm v dárkovém balení, dále zapůjčení rekvizit a úklid ateliéru a čistění oblečení po drobných nehodách:-) 

zdarma ke stažení

Jak se připravit na focení

Málo kdo z nás se fotí pravidelně a často. Když už se pro focení rozhodneme, chceme mít dokonalý výsledek… Stejně jako upravený vzhled, je důležitá volba oblečení. Sepsala jsem pro vás pár tipů a rad a to nejen na vhodnou volbu oblečení. Tyto obecné rady a tipy se vztahují na všechny druhy focení, které mám ve své nabídce.

Vánoční focení

Vánoční focení v luxusním ateliéru

Od října až do konce prosince vám opět nabízím možnost vánočního minifocení. Focení probíhá u mě ve studiu, kde se každoročně můžete těšit alespoň na 3 různé kompozice. Vánoční výzdobu má i letos na starosti designérka celého studia - Katy Janoušková, která loni neměla konkurenci v širokém okolí a letos tomu jistě nebude jinak. Focení probíhá cca 20 minut, cena focení bude letos 2000 Kč za 8 ks upravených fotografií (letos jako novinka budou tištěné fotografie v ceně). Těším se na vás. Termíny vánočního focení najdete u mě v rezervačním systému. Pokud nenajdete vhodný nebo volný termín, nezoufejte, ráda vám doporučím jiné kolegy, kteří budou ve studiu fotit.

Objednejte si focení

Objednáním se na focení potvrzujete, že jste se seznámili s mými obchodními podmínkami a souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Vendula Krejčí

@vendulakrejcifotografka

MOBIL: +420 774 303 733  |   ING. VENDULA KREJČÍ, LOVČICE 375, 696 39  |  INFO@VENDULAKREJCI.CZ  |  OBCHODNÍ PODMÍNKY & GDPR