Fotostudio Krejčí

luxusní prostory s terasou

Fotostudio Krejčí ležící v 5NP na střeše a je plně vybaven na jakékoliv focení či meetingy. Využít ho můžete ale i na hodiny jógy, pro které využijete prostornou 100 metrovou terasu. Kávovar a vybavená lednice je vám plně k dispozici. 4 pokojové studio o rozloze 100 metrů nabízí skvělé zázemí jak pro rodinné focení, tak pro Budoir i Glamour. Na své si přijdou i ti nejmenší, kterým patří celá plně vybavená newborn místnost. Těhotné ženy si mohou zapůjčit z široké škály těhotenských šatů. Dalším pokojem je Make-up místnost, kde lze líčit klienty před focením, popřípadě lze tuto vybavenou místnost využít pro vizážistické kurzy apod. V neposlední řadě ateliér nabízí prostornou bílou fotogenickou kuchyň s obývacím koutkem a dále stylovou ložnic s manželskou postelí. Více informací o studiu se dozvíte ZDE.

"CELÝ INTERIÉR NAVRHLA DESIGNERKA KATY JANOUŠKOVÁ. VELKÉ DÍKY PATŘÍ MÉMU MANŽELOVI. KLUCI DĚKUJI ZA POMOC A TRPĚLIVOST… HOLKY DĚKUJI ZA PODPORU…. DÍKY VŠEM, KTEŘÍ MI POMÁHAJÍ PLNIT SI SNY."

Vendula Krejčí

Zajímá vás více informací o fotostudiu?

Vendula Krejčí

@vendulakrejcifotografka

MOBIL: +420 774 303 733  |   ING. VENDULA KREJČÍ, LOVČICE 375, 696 39  |  INFO@VENDULAKREJCI.CZ  |  OBCHODNÍ PODMÍNKY & GDPR