Vendula Krejčí

fotografka a majitelka fotostudia

Jsem rodinná a newborn fotografka ve znamení berana. Beran potřebuje různorodost, překvapení ale zároveň i prostor k projevu své tvorby. Focení nevnímám jako svoji práci, ale jako šanci zachytit lidský příběh, emoce a lásku. K focení přistupuji s velkou pokorou. Každé focení je jiné a každé focení mě posune o kousek dál a za to jsem nesmírně vděčná.

moje mise

zachytit jedinečnost okamžiku

Moje cesta

jak jsem se dostala k fotografování a co bylo náplní mého života ještě před ním 

Pořídit si zrcadlovku ve mně dřímalo dlouho, tuším někdy od střední školy. Stalo se tak ale až roku 2015, kdy jsem absolvovala svůj první celodenní kurz focení ve Zlíně, odkud jsem si hrdě vezla svůj první pořádný foťák. Ale to předbíhám….

Vystudovala jsem obor Informační management na VUT v Brně. Nebyla jsem nikdy moc pilný student, většinou to byl spíš boj o kredity. Hlavně jsem zkoušky potřebovala co nejrychleji, abych pak zbytek prázdnin mohla trávit u ségry v Kanadě, kam jsem za ní poctivě jezdila jak v létě, tak v zimě.
Procestovaly jsme spolu kus Kanady, potkaly pár medvědů a zažily pár týdnů bez signálu. Jindy jsme zase poznávaly krásu Los Angeles, hrály poker ve Vegas, nebo se jen toulaly po ulicích Vancouveru, Seattlu nebo třeba San Diega.
Cestovní horečka mi vydržela asi ještě rok po ukončení studia, kdy jsem potkala svého dnes už manžela, tatínka našich dvou krásných dětí – Marušky a Honzíka.
V roce 2016 jsem se vdala a líbánky na Havaji tak nějak dočasně ukončily moji cestovní kariéru. V roce 2017 se nám narodila dcera, tehdy jsem poprvé zkusila vyfotit týdenní miminko a hrozně mě překvapilo, jak moc mě tenhle druh focení časem pohltil…

Miluji přírodu a trávím v ní skoro všechen volný čas. To je i důvodem, proč nejčastěji fotím právě v přírodě, kde se cítím naprosto osvobozená od všech starostí a špatných myšlenek. Jsem otevřená, upřímná, tak trochu roztržitá... 

Focením také pomáhám! Od roku 2015 jsem Dobrým andělem a z každého focení posílám část zisku na tuto nadaci, ta pomáhá rodinám, které se ocitly v těžké situaci. 

Při fotografování jsme zažily mnoho legrace

S Vendy je naprosto skvělá spolupráce. Profesionální avšak velmi osobní a přátelský přístup. Při fotografování jsme zažily mnoho legrace. Výsledné fotografie vypadají úžasně a velice přirozeně. Ještě jednou děkujeme!!

Kateřina dadka

Profesionální přístup a vstřícnost

Moc děkujeme za krásné rodinné fotky. Vřele doporučuji všem, kteří hledají kvalitní fotografku s profesionálním přístupem a vstřícností k přáním zákazníka.

JAN PŘÍHODA

Z fotek máme velkou radost

Focení s paní fotografkou bylo pohodové a profesionální a výsledné fotky tomu odpovídají. Z fotek máme velkou radost. Díky

Petra Antlová

Velká spokojenost, všem naprosto doporučuji!

maréta Májková

Trpělivá při focení s dětmi

Velká spokojenost..šikovná fotografka s fajn nápady, trpělivá při focení s dětmi a nakonec krásné fotky..vřele doporučuji..jen tak dál

Michaela Majky

mám velké zkušenosti se zachycování jedinečných okamžiků z vašich příběhů

nafotila jsem více než 1000 spokojených klietů a nasmála se s Vámi u focení více jak 2000 hodin 

vlastním fotostudio....

KDE SE FOTOSTUDIO NACHÁZÍ?

Fotostudio se nachází na adrese U Škol 1145, 68501, Bučovice. Ateliér se situován v 5NP na střeše nové výstavby. Ateliér má rozlohu 100 metrů a dále k němu patří terasa o výměře také 100 m. Pro fotostudio jsou pro vaše pohodlí určena soukromá parkovací místa.

JAK SI HO MŮŽU PRONAJMOUT?

Studio si můžete pronajmou ZDE v rezervačním systému a vybírat si můžete hned z několika možností. 1/2 blok na 1,5 hodiny, 1 blok na 3 hodiny, 2 Bloky na 6 hodiny a v neposlední řadě celodenní pronájem na 10 hodiny. Ceny všech možností prozkoumejte v ceníku fotostudia.

PRO KOHO JE STUDIO URČENÉ?

Studio je určeno jak pro profesionální, tak pro amatérské fotografy. Používání techniky na svícení je vám vždy v případě zájmu vysvětleno. Studio je také vhodné pro konání schůzek, či menších školení. V ateliéru je velké maskérna, tudíž je zde možné konat například vizážistické kurzy. 100 metrů velké terasa se nabízí také jako prostor pro cvičení jógy, nebo meditace. Západy slunce zde bývají úchvatné.

JE VE STUDIU MOŽNOST OBČERSTVENÍ?

Ve studiu se nachází plně vybavená lednice (alko i nealko nápoji) a také kávovar. Kávu a čaj mají naši klienti zdarma, ostatní pití je zpoplatněno dle ceníku. Konzumace jídla je z bezpečnostních důvodů ve studiu zakázána. Prosíme zejména děti, aby s barevnými nápoji, nebo sušenkami neběhaly po studiu, často se pak stanou nehody, jejichž náhradu pak vyžadujeme uhradit (více v obchodních podmínkách). Za studio vždy zodpovídá osoba, která si jej zarezervovala.

Více o fotostudiu, které si můžete pronajmou nebo se v něm nechat nafotit

Vendula Krejčí

@vendulakrejcifotografka

MOBIL: +420 774 303 733  |   ING. VENDULA KREJČÍ, LOVČICE 375, 696 39  |  INFO@VENDULAKREJCI.CZ  |  OBCHODNÍ PODMÍNKY & GDPR